Rustykalna finca w Muro

północno-środkowa majorka

Rustykalna finca z ogrodem i basenem oraz licencją na wynajem wakacyjny w miejscowości Inca.

Cena: 1 250 000 €

Muro

powierzchnia: 475m2

powierzchnia działki: 18860 m2

Rustykalna finca

ilość sypialni: 3

ilość łazienek: 3

Ogród: tak

Basen: tak

taras

garaż

Ogrzewanie: Gazowe i elektryczne

Opis nieruchomości

Piękna rustykalna nieruchomość w dzielnicy mieszkalnej Muro, nieruchomość o powierzchni 475 m² zabudowana na działce o powierzchni 18 860 m², gdzie można cieszyć się spokojem i fantastycznym otoczeniem. Ze względu na przestrzeń, którą oferuje, ten wiejski dom jest idealny dla rodziny z dziećmi, również na inwestycję, ponieważ posiada licencję na wynajem wakacyjny.

Dom składa się z dużego salonu z kominkiem, umeblowanej kuchni, całkowicie niezależnej od reszty pomieszczeń i wyposażonej w sprzęt AGD, trzech dwuosobowych sypialni z szafami wnękowymi, dwóch pełnych łazienek i toalety. 

Dodatkowo dom posiada kilka balkonów i tarasów dzięki czemu można cieszyć się naturalnym światłem w całym pomieszczeniu, patio z wieloma możliwościami,

W każdej sypialni znajdują się wbudowane szafy, które zoptymalizują przechowywanie.

Nieruchomość Posiada również prywatny ogród, w którym można podziwiać piękne widoki, prywatny basen, w którym można się ochłodzić latem oraz wewnętrzne pomieszczenie do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz. 

Nieruchomość posiada trzy miejsca parkingowe. Ponadto ze względu na orientację południową jest to bardzo słoneczny dom w centralnych godzinach dnia.

Dom jest w pełni umeblowany i w dobrym stanie, więc można się do niego wprowadzić od zaraz. Jeśli chodzi o dodatkowe walory to dom posiada również ogrzewanie gazowe i elektryczne, klimatyzację, stolarkę drewnianą, stolarkę PCV i podłogi kamionkowe, łatwe w utrzymaniu i bardzo wytrzymałe.

Zapytaj o szczegóły nieruchomości