Rustykalna finca w Ince

północno-środkowa majorka

Piękna rustykalna finca z ogrodem i basenem w miejscowości Inca.

Cena: 800 000 €

Inca

powierzchnia: 180m2

powierzchnia działki: 7000 m2

Rustykalna finca

ilość sypialni: 4

ilość łazienek: 4

Ogród: tak

tarasy

garaż

Ogrzewanie: Elektryczne

Opis nieruchomości

Finca znajduje się Zaledwie 5 minut od centrum Inci, w bardzo cichej okolicy z doskonałym widokiem na Puig Santa Magdalena. Dom jest wyłożony z pięknego kamienia w stylu majorkańskim. otoczony jest dużym i bardzo zadbanym ogrodem.

Dom zachowany jest w idealnym stanie, jego rustykalny styl majorkański, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach przy użyciu wysokiej jakości rodzimych materiałów, sprawia, że jest to prawdziwe dzieło sztuki. 

Rozkład jest następujący: Pierwsze piętro: trzy jasne dwuosobowe sypialnie z wbudowanymi szafami, 3 łazienki, duża w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia z wyjściem na zadaszony taras obok którego znajduje się basen.

spektakularny salon-jadalnia ze sklepionym sufitem, ściana wewnętrzna wyłożona kamieniem, bardzo jasna z dostępem do zadaszonego tarasu oraz basenu. Posiada również piętro z niezależnym wejściem, posiada dużą otwartą przestrzeń oraz łazienkę.

Nieruchomość jest w całości ogrodzona, posiada automatyczną szlaban, cały obwód z doskonale utrzymanymi cyprysami o wysokości 2,5 m zapewnia idealną prywatność.

Basen ze słoną wodą z solarium obok zadaszonego tarasu i wspaniałymi widokami, wszystko otoczone ogrodem.

 

Zapytaj o szczegóły nieruchomości