Dom bliźniak z basenem w Crestatx

północna majorka

Dom bliźniak z basenem w spokojniej miejscowości Crestatx.

Cena: 550 000 €

Crestatx

powierzchnia: 317 m2

powierzchnia działki: 580 m2

Dom bliźniak

ilość sypialni: 4

ilość łazienek: 3

Ogród: tak

Balkon: Tak

taras

parking

Basen: Tak

Opis nieruchomości

Nieruchomość zbudowana jest z najlepszych materiałów i wysokiej jakości wykończeń. Składa się z 2 pięter oraz ogrodu z basenem i parkingiem.

Do domu na parterze wchodzi się przez salon z żelaznym kominkiem, kolejny jasny salon idealny na rodzinne posiłki, kuchnia z jadalnią dzienną, bardzo duże pomieszczenie gospodarcze, również na tym piętrze mamy również sypialnię z zabudowaną garderobą i łazienką z prysznicem.

Schody prowadzą nas na piętro składające się z przestronnego korytarza oraz 3 dużych sypialni z wbudowanymi szafami i wyjściem na tarasy z widokiem na las. Na piętrze znajduje się Również duża łazienka z wanną.

Na zewnątrz zadaszony taras otacza piękny ogród z różnorodnymi drzewami i roślinami, idealny na letnie wieczory. Dodatkowo dopełnieniem oferty jest basen i toaleta z prysznicem na zewnątrz.

Obok znajduje się drewniane pomieszczenie gospodarcze.

Nieruchomość posiada okna aluminiowe z podwójnymi szybami, aluminiowe żaluzje, ocieplenie całego dachu, centralne ogrzewanie z centralnym kotłem gazowym z grzejnikami we wszystkich pomieszczeniach, basen z całym jego wyposażeniem, dodatkowo wiele innych detali, które czynią tę nieruchomość wyjątkową.

Doskonała okazja inwestycyjna zarówno dla tych, którzy pragną stałego domu przez cały rok, jak i dla tych, którzy szukają swojego letniego domu.

Warto go odwiedzić, aby docenić jego potencjał.

Zapytaj o szczegóły nieruchomości