Penthouse na dachu na sprzedaż na Starym Mieście w Palmie

ID: Palma1717

Typ: Penthouse
Lokalizacja: Palma Casco Antiguo
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Powierzchnia zabudowy: 153 m²
Taras: 15 m²
Cena: 745 000 €

Penthouse na sprzedaż w Palma de Mallorca w historycznym centrum z eleganckim wnętrzem

Ta nieruchomość na sprzedaż na Majorce to uroczy apartament typu penthouse w Palmie, stolicy wyspy.

Duplex podzielony jest na dwa mieszkania; Powierzchnia pierwszego piętra może być wynajęta, a ostatnia kondygnacja może być wykorzystana jako osobne mieszkanie lub wszystko razem jako dwupoziomowy penthouse z trzema sypialniami i trzema łazienkami.

Penthouse znajduje się przy Paseo Borne, emblematycznym bulwarze w historycznym centrum miasta, w pobliżu Bulwaru Nadmorskiego, Yacht Club i handlowej części miasta.

Ma około 138 m2 powierzchni mieszkalnej z 12-metrowym tarasem w stylu śródziemnomorskim.

Układ:

Mieszkanie jest rozmieszczone na dwóch piętrach i składa się z otwartego salonu/jadalni oraz w pełni wyposażonej kuchni, trzech sypialni i trzech łazienek. Z salonu można wejść na poddasze na piętrze.

Penthouse posiada drewniane podłogi, klimatyzację ciepło/zimno, centralne ogrzewanie gazowe i telewizję kablową. Jest umeblowane i posiada dwie kuchnie.

Odnowiony w 2019 roku.

Informacje o okolicy:

Palma jest jednym z najwyżej ocenianych miast do życia nad Morzem Śródziemnym ze względu na łagodny klimat, bogatą tradycję kulturową, położenie na wybrzeżu i wspaniałą gamę restauracji, kawiarni i sklepów znanych projektantów. Jej międzynarodowy port lotniczy ma połączenia lotnicze z większością europejskich stolic.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *