Kamienica w Soller

ID: Soller5603

Typ: Kamienica
Lokalizacja: Soller
Sypialnie: 8
Łazienki: 3
Powierzchnia zabudowy: 385 m²
Wielkość działki: 160 m²
Taras: 50 m²
Cena: 1 100 000 €

Dom na sprzedaż w Soller na Majorce trzy kondygnacje z dziedzińcem, garażem i nieskończonym potencjałem

Ta nieruchomość na sprzedaż na Majorce to fantastyczna kamienica w urokliwej lokalizacji Soller w północno-zachodnim rogu wyspy.

Lokalizacja i charakterystyka nieruchomości:

Dom położony jest w centrum tego pięknego i malowniczego miasteczka z widokiem na pobliskie spektakularne góry Tramuntana. Jest blisko do wszystkich podstawowych usług, w tym restauracji, barów i sklepów.

Nieruchomość ma powierzchnię mieszkalną 385m2 na działce o powierzchni 160m2.

Układ:

Dom ma trzy kondygnacje, a na głównym piętrze znajduje się salon z salonem, duża jadalnia oraz w pełni wyposażona kuchnia z dostępem do wspaniałego, częściowo zadaszonego dziedzińca o powierzchni 35m2. Z dziedzińca jest dostęp do sporej wielkości garażu.

Z kuchni wychodzi się na obszerną piwnicę z dużą ilością miejsca do przechowywania.

Na wyższych kondygnacjach głównego domu znajdują się cztery sypialnie, trzy łazienki, pralnia, garderoba i dużo miejsca na cztery dodatkowe sypialnie lub ewentualnie apartament dla gości.

Cechy:

Dom ma piękne i tradycyjne majorkańskie płytki podłogowe, częściowo podwójnie przeszklone okna, wbudowane szafy, ciepłą i chłodną klimatyzację, drewniane i aluminiowe żaluzje, zmiękczacz wody, panele słoneczne do ciepłej wody i własny depozyt wody.

Strefa:

Soller to czarujące miasto otoczone spektakularną scenerią i prawdziwie śródziemnomorskim klimatem. To tylko krótka przejażdżka tramwajem przez piękną okolicę do portu Soller z uroczą plażą i portem. Do centrum Palmy można dojechać w 30 minut.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *